ساعت ورزشی سونتو و گارمین SPORT WATCH

۱۳۹۲ آبان ۶, دوشنبه

ساعت سونتو

ساعت سونتو (SUUNTO)

لوگوی شرکت سونتو - سونتو ارائه کننده ساعت های ورزشی حرفه ای جی پی اس دار
ساعت های سونتو، ساعت های ورزشی جی پی اس دار، حرفه ای ترین ساعت برای ورزش های کوهنوردی، اسکی، شنا و ورزش های فضای باز با گزارش گیری کامل و امکان اتصال به کامپیوتر
بیش از 70سال است که سونتو اطلاعات مطمئن، صحیح و دقیقی را برای نیازمندان به آن،فراهم آورده است و کاربران را قادر ساخته است تا به طور موثرتری به اهداف خود دست یابند و تمرینات ورزشی لذت بخش تری داشته باشند. این محصولات اغلب برای کاربران بسیار حیاتی هستند.از این رو محصولات دارای بالاترین کیفیت هستند.
سونتو در سال 1936تاسیس شده  وهمواره در تولید قطب نماهای دقیق، کامپیوترهای غواصی و ارتفاع سنج های مچی پیشرو بوده است.
دستگاه های سونتو مورد استفاده در فعالیت های فضای باز، علاوه بر طراحی فوق العاده، دقت و قابلیت اطمینان، از جانب کوهنوردان، غواصان و کاشفان مورد قبول واقع شده اند.
در سال 1987، سونتو اولین کامپیوتر غواصی خود را ارائه داد و دومین محصول آن ABC مچی بود که نخستین ABC در سال 1998 عرضه شد.
با وجود آخرین تکنولوژی پیشرفته در دستگاه های ارتفاع سنج، تمرینات آمادگی جسمانی و GPS، سونتو، امروزه نخستین انتخاب برای فعالیت های تخصصی در فضای باز است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دستگاه های فضای باز و کاربرد آنها، از سایت www.suunto.com بازدید کنید.
برای آشنایی سریع با ساعت های ورزشی حرفه ای * سانتو * سونتو * SUUNTO * بروشور فارسی مدل های SUUNTO VECTOR HR و SUUNTO M4-M5 و SUUNTO M1-M2 و SUUNTO CORE و SUNNTO X10 را در صفحه بروشور فارسی ساعت ورزشی سونتو فروشگاه شب تاب مشاهده نمائید
 
ساعت های جی پی اس دار سونتو
 
ساعت های ورزشی سونتو
 
ساعت های کوهنوردی سونتو
 
وسایل جانبی سونتو